News‎ > ‎News‎ > ‎

Leinster 40x20 draws

posted 5 Jan 2011, 14:21 by Unknown user   [ updated 5 Jan 2011, 14:27 ]

COMHAIRLE LIATHRÓID LÁIMHE LAIGHEAN

Minor Singles:  

      A.   Cian Lawlor (Carlow)  v  Stephen O’Dwyer (Kilkenny)

 

  1. Niall O’Connor (Kildare)  v  Winner (A)
  2. Daniel O’Leary(Carlow)  v  Pat Mulhearn (Kilkenny)
  3. Dean Corrigan (Wexford)  v  Mick Conville (Kilkenny)
  4. Keith Kavanagh (Wicklow)  v  Cillian Treacy (Kilkenny)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Minor Doubles

1.     Niall O’Connor/Robert Maguire (Kildare)

2.     Daniel O’Leary/Cian Lawlor (Carlow)  v  Cillian Treacy/Stephen O’Dwyer (Kilkenny)

3.     Sean Foley/Darren Walsh (Kilkenny)  v  Mick Conville/ Mason Clifford (Kilkenny)

4.     Keith Kavanagh/Ptr (Wicklow)  v   Pat Mulhearn/Vincent Ryan(Kilkenny)

5.     Winner 1  v  Winner 2

6.     Winner 3  v  Winner 4

7.     Winner 5  v  Winner 6

 

 

Under 21 Singles:

  1. Patrick Funchion, (Kilkenny)
  2. John Fitzgerald (Kilkenny)  v  Dan Breen (Kilkenny)
  3. Keith Bourke (Kilkenny)  v  Michael O’Brien (Kilkenny)
  4. Garry Law (Kilkenny)  v  Gary Donohue (Wicklow)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Under 21  Doubles:

  1. Eoghan Hennessy/Keith Bourke (Kilkenny)
  2. Dylan Clifford/Chrissy Dawson (Kilkenny)  v  Dan Breen/Aidan Martin (Kilkenny)
  3. Patrick Funchion/Peter Funchion (Kilkenny) 
  4. Gary Donohue/Ptr (Wicklow)  v  Keith Clifford/Graham Clifford (KK)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

 

Masters A Singles  

  1. D J Carey (Kilkenny)  v  John Ryan (Carlow)
  2. Joe Walsh (Kilkenny)  v  Tommy Hynes (Wexford)
  3. Michael Walsh (Kilkenny)  v  Winner 1
  4. Tom Sheridan (Meath)  v  Winner 2
  5. Winner 3  v  Winner 4

 

 

 

 

 

 

 

40 x 20 Championships 2011

Junior B Singles: 

  1. John Boyle (Louth)  v  Darren Browne (Dublin)
  2. Peter Flanagan (Meath)  v  Michael Busher (Wexford)
  3. Fintan Creamer (Longford)  v  Dan Kelly (Dublin)
  4. C.JDelaney (Kilkenny)  v  John Dempsey (Dublin)
  5. Neily Morrison (Kildare)  v  Noel Doherty (Kilkenny)
  6. Billy Caddell (Louth)  v  Darren Flynn (Longford)
  7. Danny Deane (Carlow)  v  Robert Karr (Kildare)
  8. Peter Reilly (Meath)  v  James Molloy (Kildare)
  9. John Farrell (Meath)  v  Martin O’Neill (Wicklow)
  10. Kevin Barrett (Carlow)  v  Stephen Marken (Kildare)
  11. Larry Brennan (Laois)  v  Michael Gaynor (Meath)
  12. Danny Reilly (Dublin)  v  Andrew Dowling (Laois)
  13. Anthony Martin (Kilkenny)  v  Kevin Rossiter (Carlow)
  14. Patrick Doyle (Wicklow)  v  David Kenny (Wexford)
  15. Neville Doyle (Kildare)  v  Joey Mills (Wicklow)
  16. Ricky Keane (Dublin)  v  Mark Farrell (Meath)
  17. Fergal McWilliams (Wexford)  v  Kevin Mills (Wicklow)

 

 

A.                   Winner 1  v  Winner 2

B.                   Stuart Heslin (Louth)  v  Winner 3

C.                   Colin Melody (Dublin)  v  Winner 4

D.                   Daniel Fenlon (Carlow)  v  Winner 5

E.                   Peter Whelan (Laois)  v  Winner 6

F.                   Jason Murphy (Wexford)  v  Winner 7

G.                   Niall Flynn (Longford)  v  Winner 8

H.                   Darren O’Toole (Wexford)  v  Winner 9

I.                    Ger Anthony (Kilkenny)  v  Winner 10

J.                    Oliver Ryan (Carlow)  v  Winner 11

K.                   Sean Quigley (Kilkenny)  v  Barry Ramsey (Carlow) 

L.                   Maurice Murray (Kildare)  v  Winner 12

M.                  Malachy Whelan (Wexford)  v  Winner 13

N.                   Michael Donovan (Laois)  v  Winner 14

O.                   Brendan Burke (Kilkenny)  v  Winner 15

P.                   Winner 16  v  Winner 17

      Draw follows through

 

 

Junior Singles: 

  1. Thomas Lennon (Laois)  v Ger McGrath (Kilkenny)
  2. Seamus Kavanagh (Kilkenny)  v  Richard Walshe (Wicklow)
  3. Christopher Doyle (Wicklow)  v  David Donovan (Carlow)
  4. Paul Moran (Kildare)  v  Eamon Foley (Kilkenny)
  5. Noel Murphy (Offaly)  v  Stephen Quinn (Meath)
  6. Peter Hughes (Wexford) v  Ciáran Neary (Kilkenny)
  7. Paul Lambert (Wexford)  v  John Rogers (Wicklow)

 

1.     Padraic Townsend (Cw)  v  Winner A

2.     Pat O’Donnell (Wicklow)  v  Winner B

3.     Dara Ward (Kildare)  v  Winner C

4.     William Love (Kilkenny)  v  Winner D

5.     Jerome Willoughby (Wicklow)  v  Michael O’Donnell (Dublin) 

6.     Shem Kelly (Kilkenny)  v  Winner E

7.     Michael O’Brien (Offaly)    v  Winner F

8.     James Gregan (Wicklow)  v  Winner G   

Draw follows through

Junior B Doubles:

     A.   Stuart Heslin/Billy Caddell (Louth)  v  Fintan Creamer/Damien Devine (Longford)

     B.   Brendan Hosey/Andrew Lawlor (Kilkenny)   v  Kevin & Joey Mills (Wicklow)

     C.   John Dempsey/Darren Browne (D)  v  Justin Heffernan/Danny Linden(Wexford)

     D.   Pat McCabe/James Higgins (Meath)  v  Damien Carty/Neville Doyle (Kildare)

     E.   Danny Deane/Barry Ramsey (Carlow)  v  Jim Berry/ Andy Connors (Wexford)

 

1.     Darren Madden/Alan Guinan (Offaly)  v  Peter Flanagan/Eugene O’Reilly (Meath)

2.     Anthony Martin/C.J. Delaney (Kilkenny) v  Winner A

3.     Aaron Geoghegan/Kevin Barrett (Carlow)  v  Winner B

4.     Colin Melody/Ricky Keane (Dublin)  v  Larry Brennan/Wesley Neale (Laois)

5.     Fergal & Barry McWilliams (Wexford)  v  Maurice Murray/Neily Morrison (Kildare) 

6.     Kevin Cooke/Sean Ryan (Offaly)  v  J R Finn/Sean Stanners (Wexford)

7.     Paul Clifford/Sean Quigley (Kilkenny) v  Michael Gaynor/Mark Farrell (Meath)

8.     Darren/Niall Flynn (Longford)  v  Winner C

9.     Daniel Fenlon/Oliver Ryan (Carlow)  v   Winner D

10.  Jason Murphy/David Kenny (Wexford)  v  Peter Reilly/Christy McGovern (Meath)

11.  Ger Anthony/Dennis Law (Kilkenny) v  Winner E

12.  Andrew Dowling/Michael Donovan (Laois)  v  Vinny & John Farrell (Meath) 

13.  Darren O’Toole/Malachy Whelan (Wexford)  v  Noel Winder/Christy Browne (Kildare) 

14.  Jerry Rowe/James Hennessy. (Kilkenny)  v  Patrick Doyle/Martin O’Neill (Wicklow)

15.  Jamie & Gary Balfe (Kildare)  v  Brendan Burke/Diarmuid Burke. (Kilkenny)

16.  Karl Rogers/Luke Carry (Meath)  v  Peter & Brian Whelan (Laois)

      Draw follows through

 

 

Junior Doubles:

  1. Michael O’Donnell/Fergal O’Riain (Dublin)   v  William & Daniel Love (Kilkenny)
  2. Richard Walshe/Ptr (Wicklow)  v  Paul Moran/Dara Ward (Kildare)
  3. Christopher Doyle/Ptr (Wicklow)  v  Ger McGrath/Eamon Foley (Kilkenny)
  4. Seamus Kavanagh/Shem Kelly (Kilkenny)  v  Padraic Townsend/David Donovan (Cw)

 

  1. Jerome Willoughby /James Gregan(Wicklow)  v  Winner A
  2. Ciáran Neary/Stephen Barcoe (Kilkenny)  v  Winner B
  3. Michael O’Brien/Noel Murphy (Offaly)  v  Winner C
  4. Paul Lambert/Peter Hughes (Wexford)  v  Winner D
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

Intermediate Singles:

A.   John O’Shaughnessy (Westmeath)  v  David Hope (Offaly)

 

  1. Nicholas Anthony (Kilkenny)  v  Mickey Berry (Wexford)
  2. Gary McConnell (Meath)  v  Winner A
  3. Carl Browne (Meath)  v  Ian Griffin (Dublin)
  4. Brian Manogue (Kilkenny)  v  Conor O’Brien (Offaly)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

Intermediate Doubles

A.                      Conor O’Brien/David Hope (Offaly)  v  Pat Quaile/Michael Lennon (Wicklow)

B.                      Carl Browne/ Gary McConnell (Meath)  v  Mickey Berry/Miley Cash (Wexford)

 

1.      Brian Manogue/Nicholas Anthony (Kilkenny)  v  Winner A

2.      Ian Griffin/Adrian Benson (Dublin)  v  Winner B

3.      Winner 1  v  Winner 2

O35 Singles:

      A.  John Byrne (Louth)  v  Justin Heffernan (Wexford)

 

  1. Gavin Buggy (Wexford)  v  Billy Caddell (Louth) 
  2. Winner A  v  Adrian Benson (Dublin)
  3. Alan Smith (Louth)  v  Eddie Burke (Kilkenny)
  4. David King (Carlow)  v  Stuart Heslin (Louth)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

O35 Doubles:

1.     David King/Francis King (Cw)  v  Stuart Heslin/Billy Caddell (Louth) 

2.     Gavin Buggy/Ptr (Wexford)  v  Eddie Burke/Michael Clifford (Kilkenny)

3.     Winner 1  v  Winner 2

 

 

Masters A Doubles

      A.   Joe Walsh/Ptr (Kilkenny)  v  Tommy Hynes/Ptr (Wexford)

      B.   John Ryan/Pat Hynes (Carlow)  v  John Quinn/Ned Kealy (Wicklow)

 

  1. Michael Walsh/D J Carey (Kilkenny)  v  Winner B
  2. Tom Sheridan/John Leahy (Meath)  v  Winner A
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

 

Masters B Singles:

      A.   Ollie Falsey (Kilkenny)  v  Ricky Barron (Wexford)

      B.   Brian McCarthy (Westmeath)  v  Christy Donnelly (Dublin) 

      C.   Nicky Reilly (Kilkenny)  v  P J Tobin (Kildare)

      D.   Pat Hynes (Carlow)  v  John Roche (Wexford)

      E.   Paul Dowling (Kilkenny)  v  Glen O’ Kelly (Wicklow)

      F.   Damien Kelly (Wexford)  v  Pat Doyle (Kildare)

      G.   Canice Quigley (Kilkenny)  v  Jim Fogarty (Westmeath)

      H    John Mullins (Offaly)  v  John Quinn (Wicklow)

 

  1. Winner A  v  Winner B
  2. Winner C  v  Winner D
  3. Winner E  v  Winner F
  4. Winner G  v  Winner H
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Masters B Doubles:

      A.   Anthony Mulligan/Jim Fogarty (Westmeath)  v  Jimmy Reilly/Joe Lynch (Meath)

 

  1. Canice Quigley/Ptr (Kilkenny)  v  Winner A
  2. Nicky Reilly/David Clifford (Kilkenny)  v  Ricky Barron/Mick Armstrong (Wexford)
  3. Ollie Falsey/Ptr (Kilkenny)  v  John Roche/Damien Kelly (Wexford)
  4. Chris Dunne/Paul Dowling (Kilkenny)  v  Pat Doyle/P J Tobin (Kildare)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

 

 

Silver Masters A Singles:

       A.  Egin Jensen (Dublin)  v  Ned Kealy (Wicklow)

       B.  Martin Lalor (Kilkenny)  v  Declan Hart (Wexford)

       C.  Paddy Donovan (Laois)  v  Pechelli English (Wexford)

     

  1. Winner A v  Winner B
  2. Billy Bourke (Kilkenny)  v  Winner C
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

 

Silver Masters A Doubles:

  1. Martin Lalor/Philly Parsons (Kilkenny)  v  Pechelli English/Ptr (Wexford)
  2. Paddy Donovan/ Joe Brennan (Laois)  v  Fintan Doyle/Declan Hart (Wexford)
  3. Egin Jensen/Frank Daly (Dublin)  v  Winner 1
  4. Billy Bourke/Billy Walsh (Kilkenny)  v  Winner 2
  5. Winner 3  v  Winner 4

 

 

Silver Masters B Singles: 
      A.   Jimmy Purcell (Kilkenny)  v  Eanna Mc Cluskey (Dublin)
      B.   Tom Dooley (Kilkenny)  v  Martin Mc Kenna (Dublin)
 
1.     Sean Walsh (Kilkenny)  v  Joe Curtis (Carlow)
2.     David Curry (Wicklow)  v  Winner A
3.     Liam Law (Kilkenny)  v  Joe Brennan (Laois)
4.     Richie Falsey (Kilkenny)  v  Winner B
  1. Winner 1  v  Winner 2
  2. Winner 3  v  Winner 4
  3. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Silver Masters B Doubles:

      A.  Eamonn Holohan/Tom Dooley (Kilkenny)  v  Tom Lawson/Martin Mc Kenna (Dublin)

 

  1. Sean Walsh/Liam Law (Kilkenny)  v  Winner A
  2. Eamonn Purcell/Jimmy Purcell (Kilkenny)  v  David Curry/Pat Kilbride (Wicklow)
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

Golden Masters A Singles:

  1. Mickey Dowling (Kildare)  v  Philly Parsons (Kilkenny) 
  2. Billy Walsh (Kilkenny) v  Robert McCarthy (Westmeath)
  3. Benny Doyle (Wexford)  v  Frank Daly (Dublin)  
  4. Johnny Brennan (Kilkenny)  v  Martin Clancy (Carlow)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

Golden Masters A Doubles:

Johnny Brennan/Joe Hennessy(Kilkenny)  v  Martin Clancy/John Rossiter (Carlow)

 

 

 

 

 

 

 

 

Golden Masters B Singles:   

      A.  Eamonn Holohan (Kilkenny)  v  Frank Kerins (Dublin)

      B.  Niall Leavy (Kildare)  v  Kevin McKenna (Dublin)

      C.  Pat Funchion (Kilkenny)  v  Richie Culleton (Wexford)

      D.  Anthony Mulligan (Westmeath)  v  Noel Ronan (Dublin)

 

  1. John Kelly (Louth)  v  Winner A
  2. Jimmy Reilly (Meath)  v  Winner B
  3. Paul Ruane (Kildare)   v  Winner C
  4. Eamonn Purcell (Kilkenny)  v  Winner D
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

Golden Masters B Doubles: 
1.     John Kelly/Charlie Kelly(Louth)
2.     Pat Funchion/Paddy Fennelly (Kilkenny)  v  Niall Leavy/ Tony Fingleton (Kildare)
3.     Ned Lawlor/Billy Love (Kilkenny)  v  Paul Ruane/Cyril Karr (Kildare)
4.     Noel Sinnott/John Bail (Wexford)  v  Kevin McKenna/Frank Kerins (Dublin)
  1. Winner 1  v  Winner 2
  2. Winner 3  v  Winner 4
  3. Winner 5  v  Winner 6

 

Emerald  Masters A Singles:

  1. Billy Mullins (Offaly)  v  Gerry McGrath (Wicklow)
  2. Ollie Deegan (Kildare)  v  John Rossiter (Carlow)
  3. Joe Hennessy (Kilkenny)  v  Sean Ryan (Carlow)
  4. Tony Breen (Wexford)  v  Willie Pratt (Kilkenny)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Emerald Masters A Doubles:

  1. Sean Ryan/Andy Ryan (Carlow)  v  Ollie Deegan/Pat Coffey (Kildare),
  2. Billy Mullins/Jim Guilfoyle (Offaly)  v  Winner 1

 

 

Emerald  Masters B Singles:

  1. Joe Anthony (Kilkenny)  v 
  2. Liam Mahon (Kilkenny)  v  John O’Donnell (Kildare)
  3. Gerry Murphy (Kilkenny)  v  Eamonn O’Brien (Dublin)
  4. Paddy Kelly (Wicklow)  v   Brendan Murphy (Wexford) 
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Emerald  Masters B Doubles:

  1. Joe Anthony/Liam Mahon (Kilkenny)  v  John O’Donnell/Des Lyons (Kildare)
  2. Michael Doyle/Eamon Sunderland (Carlow)  v  Eamonn O’Brien/Joe Mc Cahill (Dublin)
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

 

 

 

 

 

Diamond Masters A Doubles

     A.   Jimmy Neary/Pat Savage (Kilkenny)  v  Ned Buggy/Garrett McWilliams (Wexford)

     B.   Richard Willoughby/Pat Doyle (Wicklow)  v  Tom Rossiter/Tom Donohoe (Wexford)

 

  1. Eugene Kennedy/Vinnie Farrelly (Dublin)  v  Winner A
  2. Seamus Reade/Paddy Reilly (Kilkenny)  v  Winner B
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

Diamond Masters A Singles:

  1. Sean Devlin (Louth)  v  Jim Guilfoyle (Offaly)
  2. Andy Ryan (Carlow)  v  Pat Savage (Kilkenny)
  3. Paddy Murray (Dublin)  v  Pat Doyle (Wicklow)
  4. Seamus Reade (Kilkenny)  Harry Lacey (Wexford)
  5. Paddy Reilly (Kilkenny)  v   Richard Willoughby (Wicklow)
  6. Jimmy Neary (Kilkenny)  v  Jim Doyle (Wexford)

 

1.                      Eugene Kennedy (Dublin)  v  Winner A

2.                      Winner B  v  Winner C

3.                      Ned Buggy (Wexford)  v  Winner D

4.                      Winner E  v  Winner F

5.                      Winner 1  v  Winner 2

6.                      Winner 3  v  Winner 4

7.                      Winner 5  v  Winner 6

 

 

Diamond Masters B Singles:

  1. Joe Heslin (Louth)  v  Des Lyons (Kildare)
  2. Jim Dooley (Kilkenny)  v  Winner 1

 

 

Diamond Masters B Doubles:

Jim Dooley/Michael Dalton (Kilkenny)  v   Anthony O’Reilly/Pat Bowe (Wexford)

 

 

Ruby Masters Singles:

      A.   Pat O’Donnell Snr (Wicklow)  v  Pat Lacey (Wexford) 

 

  1. Dick Doyle (Wicklow)  v  Eddie Flynn (Dublin)
  2. Dermot Howard (Kildare)  v    Marcus Henry (Dublin)
  3. Paddy Lennon (Wicklow)  v  Pat Masterson (Offaly)
  4. John Molloy (Dublin)  v  Winner A
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Ruby Masters  Doubles:

  1. Pat Lacey/Ptr (Wexford)  v  Dermot Howard/Ptr (Kildare)
  2. Paddy Lennon/Dick Doyle (Wicklow)  v  Winner 1

 

 

Ladies Minor Singles:

Ciara Mahon (Kilkenny)  v  Mary Phelan (Kilkenny)

 

 

Ladies Minor Doubles:  

Ciara Mahon/Mary Phelan (Kilkenny) v  Lisa McKenna/Susan Clinton (Dublin)

 

Ladies Junior B Doubles:

  1. Trish Smith/ Serina Dempsey (Offaly)  v  Ellen O’Connor/Aileen Quinn (Kildare)
  2. Rachel Hogan/Maria Walshe (Kk)  v  Natasha Patrizi/Leona Archibald (Wm)
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

 

Ladies Junior B Singles:

      A.   Natasha Patrizi (Westmeath)  v  Christina Donoghue (Offaly)

      B.   Leona Archibald (Westmeath)  v  Serina Dempsey (Offaly) 

      C.   Melanie Byrne (Carlow)   v  Julie Walsh (Kilkenny)

 

  1. Rachel Hogan (Kilkenny)  v  Trish Smith (Offaly)
  2. Winner A  v  Ellen O’Connor (Kildare)
  3. Maria Walshe (Kilkenny)  v  Winner B
  4. Winner C  v  Amanda Kelly (Wexford)
  5. Winner 1  v  Winner 2
  6. Winner 3  v  Winner 4
  7. Winner 5  v  Winner 6

 

 

Ladies Junior  Singles:

A.                   Marie T O’Neill (Kilkenny)  v  Aoife McCarthy (Westmeath)

B.                   Tanya O’Toole (Wexford)  v  Claire Grace (Kilkenny)

C.                   Una Wrynn (Kildare)  v  Ann Boland (Wexford)

D.                   Claire Love (Kilkenny)  v  Niamh Egan (Westmeath)

E.                   Ann Marie Hawe (Kilkenny)  v  Marguerite Gore (Wexford)

 

1.                                       Winner A  v  Winner B

2.                                       Rebecca Mulholland (Kilkenny)  v  Winner C

3.                                       Martina Walsh (Wexford)  v  Winner D

4.                                       Sinead Gallogly (Kildare)  v  Winner E

5.                                       Winner 1  v  Winner 2

6.                                       Winner 3  v  Winner 4

7.                                       Winner 5  v  Winner 6

 

 

Ladies Junior Doubles:

      A.  Una Wrynn/Sinead Gallogly (Kildare)  v  Aoife McCarthy/Niamh Egan (Westmeath)

 

  1. Claire Love/Marie T O’Neill (Kk)  v  Winner A 
  2. Tanya O’Toole/ Martina Walsh (Wexford)  v  Claire Grace/Ann Marie Hawe (Kilkenny) 
  3. Winner 1  v  Winner 2

 

 

Ladies Intermediate Singles:

  1. Patricia Doyle (Wicklow)  v  Eimear Ni Fhallúin (Kildare)
  2. Shauna Hilley (Wicklow)  v  Winner 1

 

 

Ladies Intermediate Doubles:

Miriam Ryan/Ciara Mullins (Carlow)  v  Shauna Hilley/Patricia Doyle (Wicklow)

Comments